Cargando...

Flats te koop in La Gangosa Centro, Vicar, Almeria [Ref. 619111]

INVESTEERDERS
La Gangosa Centro, Vícar, Almería
Calle San Juan
Affiche afdrukken
76.000€ (662,07€/m²)
oppervlakte114,79m²slaapkamers3badkamers2

Eigenschappen

Referentie:
619111 - G3-0004
Oppervlakte:
114,79m²
Bruikbare oppervlakte:
90,62m²
Slaapkamers:
3
Zwembad:
Nee
Verdieping:
2
Ingerichte keuken:
Ikke
Type keuken:
Onafhankelijke
Terrassen:
1
Bergruimte:
Nee
Aantal verdiepingen:
3
Bouwjaar:
2009 (17 ja(a)r(en))

 
     
     
     
     

Informatie over het eigendom

Gelieve het onderstaande formulier in te vullen om uw verzoek te versturen: