Cargando...

Chalets te koop in Aguadulce, Roquetas de Mar, Almeria [Ref. 601472]

Aguadulce, Roquetas de Mar, Almería
Calle lago enol
Affiche afdrukken
520.000€ (1.645,56€/m²)
oppervlakte316m²slaapkamers3badkamers3garage4 tuin zwembadEnergiekwalificatie: D #D#D# (67 kwh/m²)

Eigenschappen

Referentie:
601472
Oppervlakte:
316m²
Slaapkamers:
3
Garage:
(4 parkeerplaatsen)
Aantal toiletten:
1
Terrassen:
3 (128.00m²)
Veranda's:
1
Binneplaats(en):
1
Oriëntatie:
Noorden, Zuiden
Aantal verdiepingen:

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • foto
     

D (67 kwh/m²)

D (11 kwh/m²)

Ligging

Contact

Informatie over het eigendom

Gelieve het onderstaande formulier in te vullen om uw verzoek te versturen: